שלח לנו מייל

  שאלות נפוצות

  מי אנחנו מיקרוביט ישראל?

  ארגון מיקרוביט העולמי הוקם על ידי קבוצת שותפים, בינהם ה-BBC ,מיקרוסופט, ARM ועוד, מתוך מטרה ליצור שינוי מהותי באופן בו לומדים טכנולוגיה דיגיטאלית. 

  אנחנו בפנדולום טק, חברת הייטק העוסקת בפתרונות לפיתוח חומרה ותוכנה, פגשנו בהם ב2016 ומאז התחיל המסע שלנו להביא לישראל את מה שנראה כמו המוצר המתקדם בעולם ללימוד טכנולוגיה. הבאנו נציגים מהעמותה לישראל וסיירנו איתם ברשויות מקומיות ובתי ספר.

  זה לקח זמן לשכנע את משרד החינוך שיש לנו ביד משהו מיוחד, להעביר אינספור סדנאות למורים ומדריכים וללמד איך מייצרים חינוך טוב יותר בעזרת מיקרוביט והיום – רוב הלימוד בעולם התוכנה והחדשנות הלימודית קורה בעזרת מיקרוביט וערכות לימוד נילוות שפותחו לצורך כך.

  לא רק מיקרוביט

  החזון שלנו הוא חינוך אחר, מתקדם, מהיר ומהנה יותר. כזה המאפשר לתלמידים ולמורים להחליף את התפקידים המסורתיים של מורה-תלמיד כתפקידי חוויה של מנחה ומשתתפים. להתמקד ברכישת כלים ומיומנויות ולדעת להרחיב את ארגז הכלים שלנו ללא הרף. התפיסה המייקרית בחינוך היא כזו המאפשרת את החזון בצורה הטובה ביותר. חדרי מייקרים מוקמים על ידינו ברחבי הארץ וצוותי הוראה מקבלים הדרכה כיצד לשפר את יכולות ההוראה שלהם בעזרת העקרונות המייקריים ולשפר את ההישגים בכלל המקצועות הנדרשים. 

  מורים/הורים -רוצים לשמוע עוד?

  דברו איתנו

  צריכים משהו?

  צרו קשר

  מכשיר טלפון: 03-3741319
  אימייל: info@microbit.co.il

  פניות למוסדות חינוך, רשויות מקומיות וקייטנות:
  info@microbit.co.il

  בנושאים טכנים אנא הכנסו למערכת הלימוד שלנו. רוב הסיכויים שהשובות מחכות לכם שם.
  אבל במקרה שלא -
  support@microbit.co.il