מי אנחנו? ומה זה מיקרוביט ישראל?

אנחנו במיקרוביט ישראל עוסקים בדבר אחד – הנגשת טכנולוגיה חינוכית לילדים ונוער.
אנחנו עושים מאמץ גדול ומשקיעים המון מחשבה באיך להביא את הטכנולוגיה הזו דרך משחק משולב הנאה ולמידה.
משחק שיהיה מהנה ומרתק מצד אחד ושתהיה בו חוויה מעשירה ומפתחת מצד שני.
אבל לא מפתחת במושגים ערטילאיים שקשה לאמוד ולראות.
אלא ממש לתת כלים מעשיים לחיים כמו ללמוד לתכנת, לבנות פרויקטים קטנים באלקטרוניקה דיגיטלית ואנלוגית ולראות איך דברים קמים לחיים ומגיבים לקוד שכתבנו במחשב ובנייה של פרויקטים מורכבים יותר ושימושיים לחיי היום היום הכוללים גם הבנה בתחומים אחרים כגון פיזיקה ומכניקה.

כדי לעשות את זה אנחנו קודם כל עושים שימוש בפלטפורמה המצליחה בעולם ללימוד והנגשה של טכנולוגית היי-טק לילדים.
כזאת שמכניסה אותם ממש בצורה של משחק מובנה וקל ישירות לעולם של תכנות ושל עיסוק במודולים מעולם החומרה הדיגיטלית והאלקטרוניקה האנלוגית אבל באמת בצורה סופר פשוטה לתפיסה הן ע”י הילדים עצמם והן ע”י ההורים שלהם, שממש לא חייבים להיות מהנדסים כדי להבין ולסייע לילדים להיכנס לזה.

אנחנו נציגים מורשים של מיקרוביט העולמית בישראל, ומלבד לספק לכם את המכשיר הנפלא הזה שנקרא micro:bit ואת כל הסביבה התומכת שלו אנחנו עובדים ללא הפסקה על מנת להעשיר את סביבה זו ולספק לכם עולם שימושי ומהנה שעובד לילדים ונותן להם תוכן ועניין הן בדמות דוגמאות לפרויקטים, הדרכות ומכשירים אחרים שמתחברים אליו והן ברכיבים חדשים ומעניינים שיכולים להתחבר לסביבת המשחק ולעשות אותה מעניינת ועשירה יותר.

יש לנו גם קיטים אלקטרוניים לילדים, ללמידה ואימון באלקטרוניקה אנלוגית ודיגיטלית וזאת על מנת לתת לילדים את התחושה הפיזית והניסיון המעשי בעולם האלקטרוניקה.

בנוסף יש לנו גם ערכות ארדואינו (בקר ניתן לתכנות בעל יכולות גבוהות ומורכבות יותר לעולם המייקרים) שמתאים גם לנוער וגם לבוגרים ומאפשר חוויה מתקדמת בעולם המייקריות ופיתוח של פרויקטים מורכבים וסיפר שימושיים לחיי היום יום.

את כל זה אנחנו עושים מתוך חזון בו אנחנו מאמינים ופועלים כדי להעניק לילדים ונוער יכולות גבוהות שיסייעו להם להשתלב בהצלחה בעולם הטכנולוגי המתפתח ללא הרף ובצורה בה הם נהנים מהעשייה והלמידה ורוכשים את כלים חשובים לעתידם.

מדיניות החזרת מוצרים

פרוייקט בית חכם עם מיקרוביט