משחקים לילדים חכמים יותר

BITBAGZ_SK_LOGO_300_100821

הילד.ה שלך מחכים לך כדי להמריא

איך המשחקים של Bitbagz משנים מציאות לילד.ה?

חשבתם פעם מה יוצר ילדים מצליחים יותר בחיים? הרי כל הילדים סקרנים ורוצים להצליח במשימות שלהם. תראו כמה מהר הם יתאמצו כדי להשיג ולנצח כשמדובר במשחק תופסת למשל. 

למשחקי חברה וספורט יש חשיבות עצומה אולם כהורים אנחנו מוכרחים לשים לב לכך שהמקום בו הילדים שלנו לומדים הכי הרבה כלים לחיים הוא דווקא המקום בו הם נהנים – במשחק. ולכן חשוב לדאוג למשחקים שישאירו בהם חותם ויתנו להם כלים לחיים.

במשחקים שלנו יש תמיד שני מרכיבים – הנאה וכישורים טכנולוגים.

הנאה – כדי שבאמת תהיה מוטיבציה לילדים לשחק במשחקים וליצור פרוייקטים שהם לא ידעו שאפשרי עבורם ליצור.

טכנולוגיה – כי אין ספור מחקרים כבר מוכיחים מעל לכל ספק שהכישורים הטכנולוגים של הילד.ה שלכם יקבעו את עתידם יותר מכל דבר אחר.

לאיזה גילאים זה מתאים?

המשחקים שלנו מותאמים לילדים ברמות ידע שונות, החל ממתחילים שמעולם לא התנסו ועד לילדים שמנוסים בטכנולוגיה ולמדו אולי תכנות, אלקטרוניקה ומדע. 

אנחנו בכוונה לא מדברים במונחי גיל בגלל השונות הגדולה בנסיון ובידע של כל ילד ולדעתנו (ואתם מוזמנים לנסות ולבדוק אותה) המשחקים שלנו מעולים בכל גיל ולא רק לילדים.

למרות זאת מצויין ליד כל משחק הגיל המומלץ על פי תוכנית הלימודים בישראל אך מומלץ להתאים לכישוריו האישיים. תמיד אתם מוזמנים להתקשר אלינו ונעזור להתאים משחק עבורכם.

למה Bitbagz?

המוצרים שלנו מגוונים ומשתדלים לגעת בהרבה תחומי עניין – מדע וסביבה, אלקטרוניקה ותכנות, הרכבות עץ וערכות אלקטרוניקה להרכבה עצמית. אנחנו עובדים מסביב לשעון כדי להוסיף כל הזמן משחקים שיאפשרו לכם לצמוח עוד ולהכיר תחומים טכנולוגים מרתקים.

השקיות הייחודיות שלנו שומרות על המשחקים לאורך זמן ומאפשרות אחסון בנפח קטן. בחלק מהמשחקים המארזים ממש משמשים חלק מהמשחק ונותנים ליצירתיות שלכם חופש ביטוי משמעותי.

והכי חשוב, כי ההדרכה והליווי שלנו נמצאים באתר הייחודי שלנו שיסביר לכם איך לעשות כל דבר בשיטה היחודית שלנו – Learn Through Experience. כדי לחוות חוויה משמעותית אנחנו מסבירים רק את המינימום הנדרש ומאפשרים לכם להתאמץ כדי להגיע לפתרון. אל דאגה, אם תתקלו בקשיים תוכלו תמיד לקבל רמז או הערה שתחזיר אתכם למסלול. עבורנו הדרך חשובה יותר מהתוצאה. כשתנסו תבינו עד כמה. 🙂

אנחנו יודעים שלא קל לבחור אצלנו ולכן באנו לעזור

כך תבחרו את המשחק שלכם

אנחנו מאוד מנוסים בזה. תנו לנו לעזור לכם

מי הילד.ה שלכם?

מכונית רובוטית מטורפת
6-12
מתחילים אבל ממש לא רק...
אוהבים לגו?
מלאי סקרנות
אוהבים פאזלים
יודעים לתפעל מחשב
משחקים Minecraft
ערכת חיישנים ומיקרוביט
8-15
בינוניים עשיתם כבר?
זו לא הBitbagz הראשון
למדו סקראץ'
מכירים מיקרוביט
מנסים לתקן דברים
בעלי מחשבה אנליטית
ערכת מייקרים פצצה
10-20
רוצים הכל מייקרים בנשמה
יודעים לתכנת
מתקנים מכשירים
בונים רהיטים מאיקאה
רוצים להלחים
חושבים טכנולוגיה